czwartek, 17 styczeń 2019 16:13

Papieskie intencje modlitewne na Styczeń i Luty 2019

 

Szczęść Boże w nowym 2019

Rozpoczynamy nasze kolejne spotkania w ramach papieskich intencji modlitewnych, zatwierdzonych przez papieża Franciszka 3 kwietnia2018 r. Tematyka tegorocznych misyjnych intencji jest dość różnorodna i dotyczy problemów dzieci, młodzieży, rodziny,wspólnoty chrześcijańskiej, Kościoła w Ameryce Łacińskiej i Afryce oraz misyjnej wiosny w Kościele. Z kolei papieskie intencje ogólne poruszają problemy handlu ludźmi, lekarzyna wojnie, kapłanów i ludzi najbiedniejszych, a także sprawiedliwości, dialogu na Bliskim Wschodzie oraz ochronyoceanów. Zaczynajmy zatem w imię Boże!

 

Styczeń

Intencja misyjna:Intencja misyjna:Za młodzież, szczególniez Ameryki Łacińskiej, abyza przykładem Maryi odpowiedziałana wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.

 

Luty

Intencja ogólna:Intencja ogólna:O wspaniałomyślne przyjęcieofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji orazwszelkiej innej przemocy.

 

Pełen tekst artykułu poniżej:

Plik PDF tutaj

 

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w naszej: "Polityce Prywatności."